İnteraktif E-kitap Uygulaması

İnteraktif e-Kitap Uygulamamız da diğer e-Kitap Projesi bileşenlerimiz gibi, canlı olarak kitabınızı CD formatında PC veya masaüstü bilgisayarınızda veya aktardığınız takdirde, tablet bilgisayarınızda, interaktif bir şekilde menüler, butonlar ve kayan yazılar ve bölümlere ayrılmış, kitabın iç dizaynına göre özel olarak hazırlanmış detaylı tasarımlarıyla okura sunan, benzersiz bir görselliğe sahip olan elektronik yeni kitap uygulamamızdır..

Bu uygulama ile okur aşağıdaki resimlerde bu uygulama ile yapılmış örnek bir kitabımızda (Burada FIKHİ MESELELER AKAİD isimli bir çalışmanın demosu görülmektedir) gösterildiği gibi, canlı olarak kitabınızın içerisinde gezinebilir, menülere girebilir ve hatta "intro müziği" eşliğinde kitabı CD'den açarak, eğlenceli ve zevkli bir şekilde yeni bir okuma deneyimi kazanacaktır. İçindekiler ve Fihrist bölümleriyle e-kitabın içinde dolaşabilecek, kitabın ara başlıklarına tıklayarak ilgili bölümleri, kayan yazı şeklinde yeni ve zevkli bir okuma ile, bambaşka bir kitap okuma dünyası ile karşılaşacaksınız.

Bu uygulama ile kitabınız hem tanıtım amaçlı, okura sunulacağı gibi, yayınevleri veya çok satan bir kitabını CD formatında okura sunmak isteyen amatör veya profesyonel yazarlarımız için de bulunmaz eşsiz bir fırsat olacaktır..

NOT: e-Kitap Uygulamanızı hazırladığımızda, "CD formatında" da veya "İndirilebilir e-kitap" formatta da satışa sunabilirsiniz, tercihinize bağlı olarak CD formatı seçtiğinizde kapak tasarımını da biz yapmaktayız..

CD-GÖRÜNTÜSÜ

 

CD Formatı-kapak tasarımı

 

İnteraktif e-Kitap Uygulamamızın nasıl çalıştığını ve detaylarını görmek için üstteki Canlı videomuzu izleyiniz..

 

akaid1

 

İnteraktif e-Kitap arayüzü-1

 

akaid2

 

İnteraktif e-Kitap arayüzü-2

 

akaid3

 

İnteraktif e-Kitap arayüzü-3

 

akaid4

 

İnteraktif e-Kitap arayüzü-4

 

NOT: İnteraktif e-Kitap uygulamamız için, Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.