E-kitap Cihazlarımız Hizmetlerimiz

Kitabını bizimle yayınlayan tüm yazarlarımıza çeşitli hizmetlerimiz var. İsteyen her yazarımıza kitabının kapak resminin tual baskıya hazır tablo resmi ile e-kitap cihazlarını kitaplarını keyifle okuyabilecek şekilde sunmaktayız. Ayrıca tablet pc alan yazarlarımıza ücretsiz vereceğimiz 50-60 adet e-kitabımızla birlikte yine yazarlarımıza vereceğimiz kendi kitaplarını online yükleme ve tablet eğitimi ve e-kitap teknolojisini içeren kısa bir eğitim de içerisinde olacaktır..

 

 

 

1-INFINITY EKSTRA PAKETİ

(***Freebook Touchpad) Model: Infinity

FREEBOOK Touchpad Tablet PC e-KİTAP okuma cihazı, e-kitabınızı keyifle okuyabileceğiniz çevrenizle anılarınızı paylaşabileceğiniz en iyi donanıma sahip, e-kitap projesinin önemli bir e-kitap cihazıdır. Kitabınızı hem e-kitap olarak okurken, facebook'ta tanımıtınızı yapın, google'dan ücretsiz binlerce ekitap indirip okuyun. Dünyanın ilk hem dokunmatik ekranlı ve hem de klavyeli tablet PC'si olma özelliğine sahip olan FreeBook e-Kitap okuyucusu ile daha pek çok video ve gelişmiş kablosuz internet desteği ile (Wi-Fi) internette sörf yaparken yeni dünyaları keşfedin, kitabınızın kapak resimlerini ve tanıtım yazılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Ayrıca, tamamı renkli e-PUB formatındaki 40 adet ücretsiz e-kitabımız elektronik formatta cihazınızın içinde hediyemizdir. Tüm bunların hepsi çantanıza sığacak kadar bir ölçüdeki ağırlıkta, tek bir cihazın içinde, kendi e-kütüphanenizi oluşturun.. 

 

Model İsmi: Infinity
CPU: RockChip 2818 Dual Core CPU (ARM 600 Mhz + DSP 550 Mhz)
Ram: 512 MB
Flash Disk: 4 GB
Ekran: 7″ Digital TFT Resistive Touch Screen, 4:3/Res : 800 x 600
Automatic Screen Rotation: Four Direction Rotate Screen
Wi-Fi: 802.11 B/G
SD Slot: 1 32GB a kadar
Speaker: 1 var
G-sensor: 1 var
Klavye: 1 QWERTY
O.S.: Android 2.1
Multimedia Formatları: Müzik (MP3, WMA, WAV, APE, FLAC, AAC, OGG)
Video: AVI (XVID, DIVX 3/4/5), WMV, RM, RMVB, FLV, MPG,
Resim: JPEG, BMP, GIF
E-BOOK READER: ANSI/UNICODE TXT, PBD, PDF, EPub, FB2, HTML
Internet Browser, online chat ve oyunlar için özel destek

Ücretsiz tablet eğitimi ve e-kitap programı ile 50-60 adet ücretsiz e-kitap ile birlikte ekstra hizmet fiyatı: 600 TL

 

2-DIAMOND EKSTRA PAKETİ

(***Freebook Touchpad) Model: Diamond

Model İsmi: Diamond

CPU: RockChip 2818 600Mhz + 533 Mhz (ARM 926EJC +DSP)
Ram: 256 MB DDR2
Flash Disk: 4GB NAND
Ekran: 8″ TFT 800 x 600
Battery: Lithium – ion 1800 MAH 7.4V
Audio/Video Desteği: 1080 P (Video, müzik, chat, resim)
Ses Sistemi: 1 x 1w
G-Sensor: var
Wi-Fi: 812.11 B/g
USB: 2.0 var
SD Kart Desteği: 32GB (max)
Kulaklık Çıkışı: 1 x var
Kamera: 1.3 Mpx
O.S.: Android 2.1
Multimedia: Audio Format (MP3,FLAC, APE, ACC, OGG, AC3, WAV)
Video Format: MKV, RM, RMVB, MP4, MOV, VOB, DAT, FLV, 3GP, H264 CODE
Software: Ofis – word, excel, ppt,calendar,calculator
Web: Google search, browser, youtube, email, gmail
Multimedia: camcorder, camera, video player, audio player, pdf, photo browser
Google: Search, google maps, google talk, google docs
Market: Android Market
Flash Support: Lite

Ücretsiz tablet eğitimi ve e-kitap programı ile 50-60 adet ücretsiz e-kitap ile birlikte ekstra hizmet fiyatı: 700 TL

 

3- TUAL BASKI EKSTRA PAKETİ

KİTAP KAPAĞINIZIN TUAL BASKIYA RESİMLİ TABLOSU: Her zaman duvarınıza asabileceğiniz şekilde, tual baskıya özel hazırlanmış kitap kapağı tablonuz da hizmetlerimiz arasında yerini alırken, bir yandan da çevrenize ve sevdiklerinize evinizin bir köşesinde kitabınıza ait size özel bir tanıtım standı oluşturmak için bir fırsat, yazarlık maceranızı görselliğe dönüştürüp, arkadaşlarınızla paylaşın..

Kitap kapağınızın özel hazırlanmış tual baskı ebatlarındaki çerçeveli tablosu,

ekstra hizmet fiyatı: 100 TL

 

NOT: Ekstra paketleriniz talebiniz doğrultusunda, kitabınız yayınlandıktan sonra, kargo ile adresinize gönderilecektir..

 

4- YAYINEVLERİ İÇİN ÇÖZÜMLER:

Yazarlarınıza ait basılı kitaplarınızın e-kitap olarak da yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da tanıtımın ve reklamının yapılmasını mı istiyorsunuz? Veya yayınevinizin ölçeğini global hale mi getirmek istiyorsunuz? Yayınevi paketimiz ile dünyaca tanınan ekitap sitelerine (Barnes &Noble, Amazon.com, Apple i-BookStore, Sony, Kobo, Smashwords, Taylor & Baker, Diesel e-books …v.b gibi onlarca global dağıtımcı) girmesini ve kitap devlerine sizin de kitaplarınızın girmesi ve listelenmesi için SANAL e-KÜTÜPHANE'nizi biz kuruyoruz. Üstelik, yayınlayanan tüm e-kitaplarınızın satış raporlarınızı anında takip edin, indirilebilire formatta kısa tanıtıcı kitap özetleri ekleyin, ödemelerinizi elektronik hesabınız ile anında yayınevi hesabınızla alın ve istediğiniz kadar kategori ekleyerek istediğiniz kadar kitabınızı biz yüklüyor ve sistem kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Aşağıda, örnek bir yazara ait çeşitli kitap satış marketlerindeki kitabınızın görünümü örnek olarak gösterilmektedir.

 

* KİTAPLARINI E-KİTAP OLARAK YAYINLAMAK İSTEYEN YAYINEVLERİ'nin dikkatine::
ekitap projesi artık yayınevlerinin basılmış kitaplarını da ekitaba çevirecek teknolojiye ulaştı. Peki bu imkansızı nasıl başardık, gelin size anlatalım, yayıncılığı yıllardır yaptınız şimdi internete açılma çağı yakalama zamanı, işte onu da biz yapacağız.

- Yayınevinizin yayınlanmış birçok basılı eseri var ve/fakat bunları okuyucunuzun en iyi şekilde web ortamında da ulaşması için, dünya standartlarındaki hemen hemen tüm cihazlara indirilebilen ve okunabilen kaliteli eKitap formatlarında da satılmasını mı istiyorsunuz? Veya yayınladığınız kitabınızın yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da satış ve tanıtımının yapılmasını mı istiyorsunuz?

- Öyleyse, eKitap projesi’nin yayınevlerinden kitap yayınlama ve satışa sunma bedeli (Hizmet bedeli) dışında kar almayan “YAYINEVİ PAKETİ” sayesinde siz de tüm kitaplarınızı basılı formatın yanında e-kitap olarak dünyaya sunun.

Başlangıç Paketi: 1800 TL (+ editoryal çalışma varsa) (en az 3 kitap olmalı)

Master Paket: 3600 TL  (+ editoryal çalışma varsa) (10 kitap için)

Global Yayınevi paketi: (Sınırsız e-kitap ekleme ve katalog hizmeti)

Detaylı fiyatlandırma ve kitap sayınıza bağlı olarak detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

5- CANLI KİTAP UYGULAMASI (YENİ)

E-KİTAP PROJESİNDEN DEV BİR YENİLİK DAHA:

EKİTAP PROJESİ CANLANIYOR..
Evet yanlış duymadınız, çok yakında uygulamaya konacak olan yepyeni bir uygulama,
TÜRKİYE'DE BİR İLK!!

CANLI KİTAP: canlı kitap nedir: ilk uygulamalarını Birleşik alan teorisi-II ile başlatacağımız bu yeni uygulamamız ile artık yazarlar kitaplarının tanıtımını yapabilecekleri yepyeni bir arayüze kavuşuyorlar, SADECE KİTABINIZA VE SİZE ÖZEL ANLATIMLI BİR VİDEO: Facebokta videonuzu binler kişiyle paylaşın youtube'a ekleyin böylece eseriniz görüntülü olarak da sizi tanıtsın ve içeriğine bakmadan kitap videonuzu izleyerek okurlarınız kitabınızın küçük bir özetini canlı olarak izlesin ve bilgi sahibi olsun, SADECE E-KİTAP YAYINCILIK İLE..  Ayrıca bu yeni gelişmiş kitap videonuz ile hem kendinizi tanıtın ve hem de eserinizi anlatın, yayınladığımız sitemizde hemen kitap kapaklarının hemen altında yer alacak olan bu kısa video ile artık kitabınızın kısa bir özetini veren çok gelişmiş arka fon müzikleri ve tanıtım videolarıyla ve içeriği destekleyen kaliteli fotoğraflarla bütünleşik bir yapıda olan sesli ve görüntülü kitap anlatımı uygulamamız yakında başlamaktadır..

ekstra hizmet fiyatı: 200 TL

Örnek "Canlı Kitap" uygulaması

CANLI KİTAP..

KİTAPLARA CAN GELİYOR…
detaylar için web sitemizi ziyaret edin..

 

6- 3D KİTAP UYGULAMASI (YENİ)

Yine e-kitap projesinden bir ek hizmet ve kitabınızın tanıtımı ve marketing için MÜKEMMEL bir görsel araç: Kitabınızın 3-boyutlu bir resmi,

Kitap ebatınıza uygun boyutlarda tasarlanmış üç boyutlu kitap kapağınız ile kitabınızı web sitenizde veya blogunuzda veya kendi kişisel sayfanızda mükemmel bir şekilde tanıtın, kitabınızın ışığını çevrenize 3-Boyutlu olarak yansıtın..


Örnek "3D Kitap & Kapak" uygulamaları

ekstra hizmet fiyatı: 5 uygulama Sadece 50 TL

 

7- QR-KOD UYGULAMASI (YENİ)

e-Kitap Yayıncılıktan yeni bir uygulama daha: Kullanıcılarınızın kitap sitenize yönlendirebileceğiniz veya sosyal paylaşım ağlarında sizi ve kitabınıza özgü tanımlayacak olan QR uygulamamız ARTIK E-KİTAP PROJESİ platformu ile tasarlanan QR -KOD e-Kitap yayıncılıkta yazarlarımızın hizmetinde olacaktır..Üstelik QR-KOD uygulamamız tüm yazarlarımız için ücretsiz olarak kitaplarına eklenecek ve kendilerine kitaplarını sosyal ağlarda paylaşmak ve tanıtmak için tahsis edilecektir..

Bunun için kitabınıza özgü görsel ve farkı çeşitlerdeki QR-Kodunuzu biz dizayn edip size özel tahsis ediyoruz..

e-kitap projesi(QR-Kod)

Örnek bir QR-KOD uygulaması {e-Kitap Projesi'nin QR-Kodu, kodu okutup çalıştırmak için cihazınızda kodu aşağıdaki listelenen uygun platforma göre yüklediğiniz programla taratın, siteye yönlendirdiğini göreceksiniz..}

QR Kod: nedir?

QR Kod, Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod türüne verilen addır. e-Kitap projesi ile kitabını yayınlayan tüm yazarlarımıza ücretsiz olarak tahsis edeceğimiz bu dijital kod ile yazarlarına, diledikleri takdirde, kitaplarının kapağına eklenmek üzere bir QR kod hazırlar. Kitapçı raflarından kitabınızı eline alan herhangi bir okur, QR kodu görüp, mobil cihazıyla bunu okuttuğunda -yazarın isteğine göre- ya yazarın web sitesine, ya kitabınız için hazırlanmış tanıtım klibine vb. yönlendirilir. Hemen hatırlatalım, e-Kitap Projesi, kitabının kapağında QR Kod bulunmasını isteyen yazarlarının kitap tanıtım kliplerini ekitap projesi ek bir ücret talep etmeden hazırlamaktadır..

Peki diyelim ki bir QR kod hazırlattınız, kendinize yahutta bir yerlerde QR kod ile karşılaştınız nasıl okuyacaksınız. Çok basit olarak burada hangi uygulamalar ile bu kodları kullanacağınız anlatılıyor;

1) Android
2) Blackberry
3) iOS (iPhone/iPad/iPod Touch)
4) Windows Phone
5) MeeGo

Not: Eğer bir QR kod tasarladıysanız kullanıcıların bilmediğini düşünerek sayfanızda, broşürünüzde ya da reklamınızda muhakkak nasıl kullanılabileceğine dair bilgiyi de paylaşmayı unutmayın.

QR-KOD Ekstra hizmet fiyatı: 200 TL

 

Hepsi ve daha fazlası sadece e-Kitap Yayıncılıkta..

NOT: Ekstra hizmetlerimizin ve uygulamalarımızın telif ve fikir hakları E-KİTAP YAYINCILIĞIN UYGULAMA PLATFORMU OLAN: "e-Kitap Projesi"ne aittir, kesinlikle kopyalamak veya taklit etmek yasaktır..